Skip to main content

Musclecloth Kısa Kollu T-Shirt

Kısa kollu tişörtler erkek spor giyimin ve günlük giyimin vazgeçilmez bir parçasıdır. Kullanımı kolay ve rahat kalıpları ile baskılı tişört modelleri, minimal tasarıma sahip basic tişört modelleri, teknik kumaşlar ile sporcular için özelleştirilmiş kısa kollu spor tişört modelleri daima herkesin dolabında bulunmaktadır. Spor çantanız içinde her zaman yedek bir kısa kollu tişört bulundurmanızı önerirken sizlere dünyanın önde gelen spor markalarının ve yerli spor giyim markalarının erkek kısa kollu t-shirt modellerini sunuyoruz. Antrenman yaparken kullanmak için ya da günlük stilinizi tamamlamak için rahat kalıplara sahip kısa kollu spor tişört modellerini Fitmoda’da bulabilirsiniz.

MuscleCloth Pro T-Shirt

Farklı özellikleri ve teknolojisi sayesinde birçok spor dalının gereksinimlerini karşılayan modeller üretmeyi marka kimliğinin temeline koyan MuscleCloth, sporu bir hayat prensibi haline getiren herkes için antrenmanlarını destekleyecek, rahat bir tişört bulmanın ne kadar zor olduğunun bilinciyle Pro T-Shirt modellerini yarattı.

Sporcular için özel olarak üretilmiş Pro T-Shirt modellerinin hava almayı sağlayan desenli özel kumaşı, teri emer, cildin nefes almasını sağlar ve esnek bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla da performansınızı arttırarak antrenman esnasında bölünmenize izin vermez. Spor ile şekillenmiş vücudunuzun hatlarını gözler önüne serecek üçgen kesimi ile MuscleCloth Pro T-Shirt, hem günlük kullanımda hem de spor salonu kombinlerinizde tamamlayıcı bir rol oynamayı başarır.

Hava alan desenli özel tasarım
Teri emen, esnek kumaş
Özel üçgen kesim