Skip to main content

MuscleCloth Sweatshirt & Hoodie

Spor sonrası antrenmandan çıktığınızda en çok giydiğiniz spor üst giyim ürünlerinden biri olan sweatshirt ve hoodieler Fitmoda’da sizleri bekliyor! Günümüzde sokak stili ve spor stilin de ayrılmaz bir parçası haline gelen sweatshirt ve hoodie modelleri, kısa kollu t-shirtler üzerine hızlıca giyip dışarı çıkabileceğiniz kullanımı kolay, kalıpları rahat üst giyim parçalarıdır.  Erkek giyim markalarının kapüşonlu sweatshirt modelleri, fermuarlı sweatshirt modelleri ve erkek hoodie modelleri arasından antrenman sırasında kullanabileceğiniz hareket özgürlüğü sağlayan seçeneklerin yanı sıra günlük giyimde kullanabileceğiniz rahat modellerden ihtiyacınıza uygun olanları seçebilirsiniz.

MuscleCloth Kapüşonlu Sweatshirt

Bazıları spor salonlarına tıkılmaktan hoşlanmaz. Bedenlerinin sınırları duvarlarla çevrili bir mekanda zorlamak özgür ruhlu sporcuların paradoksudur. Açık havada spor yaparak sadece bedenlerini değil zihinlerini de zinde tutmaya sevdalı sporcular için havanın derecesi de pek mühim değildir. İhtiyaçları olan tek şey, hareket kabiliyetlerini zorlamadan vücutlarını ısıtacak doğru kapüşonlu sweatshirt modelidir.

Farklı özellikleri ve teknolojisi sayesinde birçok spor dalının gereksinimlerini karşılayan tasarımlar oluşturan MuscleCloth, kapüşonlu sweatshirt modeli ile açık hava sporcularına temel ihtiyaçlarını en fonksiyonel ve en tarz şekilde sunar. Yüksek kaliteli, tüylenme yapmayan kumaşı sizi sıcak tutarken hava alıyor oluşuyla da ferah bir spor deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Gece antrenmanlarında fark edilmenizi sağlayacak sırt ve kol kısımlarında  reflektörlü çizgilere sahip olan MuscleCloth Kapüşonlu Sweatshirt, her şeyle uyum sağlayacak, kullanışlı kanguru cepleri, kol ve sırt şeritleriyleyse görünüşünüze şıklık katacak.

Tüylenme yapmayan yüksek kaliteli kumaş
Reflektörlü kol ve sırt çizgileri
Göğüste yer alan marka logosu ve adı
Kullanışlı cepler